Кардіологічне обладнання: обираємо найкраще

Кардіологічне обладнання використовується для лікування хвороб серця. Цей орган є одним з найбільш важливих в життєдіяльності людини. А різні захворювання серцево-судинної системи з кожним роком вражають все більшу кількість людей. Причому страждають від серцевих недуг не лише люди старшого віку. Дуже важливо вчасно діагностувати хворобу і забезпечити її правильне лікування. Тому купити сучасне і надійне кардіологічне обладнання - завдання будь-якого медичного закладу.

На щастя, медицина постійно розвивається, з'являється нове обладнання, яке дає можливість здійснювати профілактику та діагностику різних відхилень та захворювань швидко і точно. А в деяких випадках можна уникнути хірургічних втручань.

Найбільший вибір сучасного і надійного кардіологічного обладнання пропонує компанія "Мірід". Це вектор-кардіографи, електрокардіографи, монітори пацієнта, пульсоксиметри і хотлеровські системи для детектування прихованих форм порушення ритму биття серця.

Монітори АД розроблені на основі використання новітніх медичних технологій. Відрізняються безшумною роботою, невеликими габаритами. Програма обробки і зберігання даних на комп'ютері русифікована, проста і зручна для користувача.

Монітори пацієнта представлені такими варіантами: монітор пацієнта для відділення 120D, палатний, ультракомпактний монітори. В асортименті також вітальні апарати, які дозволяють здійснювати якісний контроль вітальних функцій пацієнта в палаті інтенсивної терапії.

Пульсоксиметри представляють собою професійні прилади для контролю пульсу і сатурації в різних клінічних ситуаціях з відображенням плексограми. Такий прилад може використовуватися в якості монітора пацієнта під час транспортування і нагляду за важкими хворими.

Холтерівські системи - це кардіологічне обладнання, яке дозволяє проводити дослідження ЕКГ за методом Н. Холтера в стаціонарних і амбулаторних умовах, до 24 годин з наступною обробкою на ПК з використанням програмного забезпечення "Diacard".

Електрокардіографи - це сучасні прилади, які застосовуються для вимірювання і реєстрації біоелектричних потенціалів серця при діагностиці стану серцево-судинної системи людини. В асортименті компанії "Мірід" представлений великий вибір електрокардіографів.

Ми гарантуємо найнижчі ціни на кардіологічне обладнання. Практично все обладнання є в наявності на складі та може бути доставлене в найкоротші терміни.