Сучасні дефібрилятори: вивчаємо кращі пропозиції на ринку медтехніки

Реанімаційне обладнання обов'язково повинно бути надійним і безвідмовним. Адже воно створене для підтримки життєдіяльності в критичних станах організму. У цій статті ми поговоримо про таку техніку як дефібрилятори і про кращі пропозиції ринку, які допоможуть вам недорого оснастити ваш медичний заклад.

Дефібрилятор представляє собою медичний прилад, який використовується для електроімпульсної терапії при серйозних порушеннях серцевого ритму. Серед основних показань - аритмія і фібриляція шлуночків. У наш час випускають не тільки стаціонарні, але і портативні дефібрилятори. Вони доступні до використання в школах, громадських місцях, ділових центрах, магазинах, різних об'єктах.

В разі зупинки серця врятувати людину може лише електроімпульсивна терапія. За допомогою масажу серця і штучного дихання не завжди вдається перевести дефібриляцію в нормальний ритм. І тоді на допомогу людині, яка перебуває між життям і смертю, приходить дефібрилятор.

Як вибрати дефібрилятор?

На сучасному ринку медичної техніки представлено безліч моделей цих приладів. Вони можуть бути професійні та автоматичні. Перші універсальні, адже вони мають ручне управління і можливість задавати величину електричного розряду і наносити його електродами-"щипцями". Крім того, пристрої наділені рядом необхідних функцій: дефібриляція, синхронізована кардіоверсія, моніторинг, друк та іншими.

Автоматичні дефібрилятори самостійно розпізнають порушення серцебиття і пропонують оператору-медику виконати розряд. На відміну від перших, вони можуть застосовуватися не тільки медичним персоналом, але і людьми інших професій, які мають необхідні навички.

Відрізняються апарати для дефібриляції за формою імпульсу. Вони можуть бути або з монофазним або з біфазним імпульсом. Вибирати апарат потрібно з урахуванням того, де він буде застосовуватися, хто буде з ним працювати.

Компанія "Мірід", найбільший дистриб'ютор медичного обладнання в Україні, пропонує сучасні надійні дефібрилятори за максимально низькими цінами. Зупинимося детальніше на деяких з них.

Автоматичний русифікований дефібрилятор Zoll AED Plus c підтримкою СЛР

Цей дефібрилятор допомагає відновити гемодинамічно ефективні серцеві скорочення і врятувати людину з зупинкою кровообігу. Відмінною особливістю яляются візуальні та голосові підказки російською мовою, які допомагають рятівникам при проведенні реанімації. Апарат має високоякісний РК-дисплей. Він зручний і надійний в експлуатації.

Автоматичний дефібрилятор I-PAD NF 1201

Автоматичний дефібрилятор підходить для рятувальників і розміщення у публічних місцях. Серед його особливостей - використання унікальної біфазної технології "E-Cube" з високим профілем безпеки та ефективності, LED індикація, голосові і візуальні підказки, інтелектуальна система аналізу кривої ЕКГ з визначенням аритмій, інтуїтивно зрозуміле управління. Апарат дуже компактний і легкий, тому дуже зручний в роботі.

Кардіодефібрилятор-монітор ДКІ-Н-15 Ст БІФАЗИК+

Використовується для проведення дефібриляції, електроімпульсної терапії хворих, потерпілих при станах клінічної смерті і порушеннях ритму серця. Цей дефібрилятор може застосовуватися як на догоспітальному етапі в приміщеннях, так і поза приміщеннями, в салоні автомобіля швидкої допомоги.

Ознайомитися з іншими апаратами та дізнатися детальну інформацію ви можете на сайті компанії "Мірід". Також ви зможете купити дефібрилятор за найнижчою ціною в Україні і отримати кваліфіковані консультації.