Яким повинно бути обладнання для швидкої допомоги

Обладнання для швидкої допомоги  призначене для надання екстреної медичної допомоги і виведення з стану, який загрожує життю з подальшим супроводом в лікувальні установи. У цій статті ми поговоримо про те, де знайти сучасне і якісне обладнання за найкращими цінами в Україні.

Про створення служби швидкої допомоги замислилися після трагічної пожежі у Віденському театрі комічної опери. Сталося це ще в 1881 році. Тоді загинуло близько 500 осіб, постраждалих було набагато більше. Створена у Відні станція швидкої допомоги за перший рік роботи врятувала 2067 осіб. Це був хороший приклад для всієї Європи.

Функціональність обладнання, його надійність і безвідмовність є головними складовими надання першої допомоги. Набори для надання першої допомоги, апарати для дихальної реанімації, відновлення дихання і газообміну організму - це необхідний інвентар кожної машини швидкої допомоги.

Де купити обладнання для швидкої допомоги?

В Україні провідним постачальником медичного обладнання та обладнання для швидкої допомоги зокрема є компанія "Мірід". В асортименті підприємства останні розробки в області медицини. Обладнання поєднує в собі функціональність, портативність і безвідмовність роботи. Крім того, ціни на нього найнижчі.

Апарати для дихальної реанімації

Апарати ШВЛ представлені безліччю моделей. Це апарати для ефективної штучної вентиляції легенів при дихальній недостатності для дітей і дорослих, апарати ШВЛ для новонароджених і дітей до року. Також в асортименті одноразові респіратори, які застосовуються для штучної вентиляції легенів вручну у дорослих і дітей з масою тіла більше 15 кг. Вони мають компактний дизайн, невелику вагу, характеризуються ефективністю і зручністю в роботі.

Набори для надання першої допомоги

До цієї категорії устаткування відносяться чемодани-укладки, саквояжі, сумки медсестер та інше обладнання. Валізи призначені для розміщення, зберігання та транспортування виробів медичного призначення. Вони використовуються в машинах швидкої і невідкладної допомоги, медичних пунктах підприємств, поліклініках, фельдшерсько-акушерських пунктах, лікарнях.

Також в асортименті компанії "Мірід" медичні ноші і завантажувальні пристрої. Замовити все необхідне вам обладнання для швидкої допомоги ви можете вже зараз, зв'язавшись з представниками компанії на сайті або за контактними телефонами.