Сучасні медичні меблі: як зробити правильний вибір?

Складно уявити собі медичний заклад без меблів. Такий інвентар як медичні крісла, кушетки, ліжка, шафи, столи є в кожній оздоровлювальній установі. І вимоги до них висуваються особливі. Медичні меблі повинні бути практичними, функціональними, забезпечувати необхідний комфорт для пацієнтів та персоналу. Крім того, меблі повинні відрізнятися стійкістю до їдких і кислотних засобів, за допомогою яких відбувається прибирання приміщень.

Меблі для медичних установ повинні мати естетичний вигляд і вселяти пацієнтам тільки спокій і довіру. Такі меблі можна зустріти не тільки в лікарнях, але і в лікувальних санаторіях, школах, дитячих садках. Сучасний ринок пропонує найрізноманітніші рішення в плані практичності, функціональності і дизайну. Можна знайти меблі для будь-яких потреб, будь-якого дизайну.

Головну увагу при виборі потрібно приділяти зручності експлуатації, безпеці, надійності. У разі купівлі лікарського столу варто звертати увагу і на інтер'єр приміщення.

Медичні шафи повинні бути виготовлені з міцних матеріалів. Адже в них зберігатимуться історії хвороб, і протягом дня ними будуть користуватися багато разів кілька співробітників.

Де купити медичні меблі?

В Україні найбільшим дистриб'ютором медичної меблів є компанія "Мірід". Ви напевно зацікавлені в кращому співвідношенні ціни та якості і "Мірід" може вам це запропонувати. В асортименті великий вибір меблів для акушерства і гінекології, кушетки медичні, крісла для медицини, ліжка, зростометри, стійки медичні, столи, стільці, візки для реанімацій, тумбочки, ширми, шафи, штативи. Це сучасні меблі від провідних світових виробників.

Вся медичні меблі тут характеризуються довговічністю, надійністю і легкістю у підтримці чистоти. Їх функціонал відповідає високим вимогам якості і надійності, яких вимагають операційні, палати, лабораторії і кабінети лікарів. Завдяки функціональності і практичності меблів ви можете підняти якість послуг для ваших пацієнтів.

Доставка медичного обладнання здійснюється по всій Україні. Ми гарантуємо вам найнижчі ціни, гарантійне обслуговування та встановлення обладнання. Ви будете позбавлені від всіх турбот, пов'язаних з вибором і проблемами з установкою.