Продаж лабараторного обладнання: на що звернути увагу?
Купити якісне лабораторне обладнання в наш час досить складно. Воно має бути сучасним і надійним. Ми хочемо позбавити вас від проблем з вибором раз і назавжди. Пропонуємо вашій увазі надійного постачальника медичного обладнання – компанію «Мірід». Продаж лабораторного обладнання – один з головних напрямків діяльності фірми.

Лабораторне обладнання включає в себе широкий спектр специфікацій і призначень. Це мікроскопи, лабораторний посуд та холодильники з мінімальними флуктуаціями температури для чутливих реагентів, медичні центрифуги і ваги лабораторні аналітичні, а також інше обладнання. Давайте детальніше зупинимося на деяких моделях, що харакетризуются високою точністю і безвідмовністю в роботі.
 
Аквадистилятори
 
Це обладнання використовується для виробництва дистильованої води в аптеках, лікарнях, лабораторіях та інших установах усіх галузей народного господарства. Загалом, скрізь, де потрібна дистильована вода. Всі аквадистилятори, які представлені в асортименті компанії «Мірід», характеризуються зменшеним енерго- та водоспоживанням. Корпус дистилятора виготовлений з нержавіючої сталі на основі хром-нікель-титанового сплаву. Завдяки якісній сталі забезпечується висока якість дистильованої води і великий термін служби апарату. Крім того, всі аквадистилятори прості в монтажі, не вимагають залучення спеціалізованого персоналу.
 
Алкометри
Ці прилади використовуються для виявлення парів алкоголю у повітрі, що видихає людина, підозрювана у вживанні алкогольних напоїв. Застосовується при проведенні передрейсового та післярейсового контролю інспекторами та медичними працівниками транспортних підприємств, співробітниками ДАІ для встановлення факту вживання алкоголю. Алкометри, які представлені в асортименті компанії «Мірід», характеризуються високою точністю і надійністю.

Електронні ваги

У каталозі представлені сучасні і надійні ваги з прекрасним співвідношенням ціни і якості. Вони прослужать вам довгі роки. Пристрої відрізняються сучасним дизайном, автоматичною діагностикою, мають функцію рахунку штук, блокування меню і калібрування.

Кожна лабораторія вимагає правильного оснащення. Фахівці компанії допоможуть з вибором обладнання з високим класом точності параметрів та безпеки обладнання. Ви зможете отримати кваліфіковану консультацію по функціональним можливостям та технічних характеристик обладнання.