Обладнання для ветеринарії, яке варто обрати

Ветеринарія з'явилася дуже давно, ще в епоху Стародавнього Єгипту. Саме в цей час вперше згадувалося про розділення типів лікувальних закладів для людей і для тварин. Про перше обладнання для ветеринарії відомо дуже мало. Лише те, що це був перший крок людини до турботи і шанобливого ставлення до здоров'я тварин.

Безумовно, сучасна ветеринарія пішла далеко від первісної. Це стосується як методології, так і обладнання для ветеринарії. У наш час для лікування тварин використовують сучасні апарати для діагностики хвороб, терапії, хірургії.

Великий вибір ветеринарного обладнання пропонує українська компанія "Мірід". У каталозі компанії ви знайдете все необхідне оснащення та обладнання для ветеринарних клінік і установ.

Лазерна ветеринарна терапія, застосування ультразвукових сканерів для діагностики, електрокардіографія біоелектричних потенціалів серця допомагають реалізувати як діагностичний етап, так і саме лікування.

Без ветеринарного обладнання неможливе проведення лабораторних аналізів, ультразвукових досліджень для хірургічних втручань.

Терапевтичні апарати для ветеринарії

Призначені для лікування найрізноманітніших захворювань: від опорно-рухового апарату до урологічних хвороб. Маленький розмір і вбудований акумулятор дозволяють проводити процедури в будь-якому зручному для вас місці.

Ваги для тварин

Ваги використовуються для зважування великої рогатої худоби, свиней та інших тварин на сільськогосподарських і м'ясопереробних підприємствах. Ваги мають компактну конструкцію, що дозволяє їх легко перевозити.

Наша компанія проводить продажу, пусконалагоджувальні роботи, гарантійне обслуговування медичної техніки.

Висококваліфіковані менеджери нададуть вам консультацію, повідомлять всі необхідні технічні подробиці і допоможуть з вибором обладнання.