Апарати для фізіотерапії: новинки на ринку медтехніки

Фізіотерапія вивчає вплив фізичних факторів і активності на організм. Вона буває дуже корисною у випадку, якщо медикаментозне лікування може завдати шкоди організму пацієнта або у разі спроби уникнути хірургічного втручання.

Перший опис фізіотерапевтичної процедури, а саме водолікування, можна знайти в книзі "Клунь-Веда". Книга датується 1500 р. до нашої ери. Римські лазні запозичили через кілька століть цю технологію для оздоровлення городян Риму.

А в наш час з'явилося безліч нових методик, сучасне фізіотерапевтичне обладнання, накопичився величезний досвід фахівців.

Усі апарати для фізіотерапії призначаються для оснащення медичних установ. Здійснення процедур вимагає якісного медичного обладнання. Апарати для магнітної, мікрохвильової, УВЧ терапії, електротерапії є результатом розробки новітніх і ефективних методик лікування. Це обладнання допоможе лікарям реалізувати свій професіоналізм.

Великий вибір такого обладнання пропонує українська компанія "Мірід". У її асортименті тільки інноваційне обладнання від провідних світових виробників.

Обладнання для вакуумної терапії

Це різні вакуумні масажери, апарати для мікрострумів, насоси вакуумні для терапії ран та інше обладнання. Окремо варто виділити апарат вакуумної терапії Green VAC, який використовується для поліпшення мікроциркуляції і масажу тканин за допомогою пульсуючого негативного тиску. Спостерігається прекрасний ефект від його застосування при едематозній стадії целюліту, обробці свіжих рубців, при ушкодженнях підшкірної тканини через розтягування при вагітності або швидкому збільшенні ваги. Нова ексклюзивна система для терапії пульсуючим негативним тиском.

Інгалятори

В асортименті інгалятори, які призначені для проведення небулайзерної аерозольтерапії. Використовуються при лікуванні гострих і хронічних захворювань верхніх і нижніх дихальних шляхів:

Висока якість, надійність, функціональність – ми робимо на це акцент у пропонованій нами продукції. Низькі ціни та гарантії - це найменше, що ми можемо вам запропонувати.

Поставки йдуть по всій території України, а не тільки по великих містах таких як Харків, Київ, Донецьк чи Дніпро.