Який вибрати апарат ШВЛ?

Одним з невід'ємних атрибутів будь-якої лікарні є апарат штучної вентиляції легенів (ШВЛ). Адже дуже часто зустрічаються пацієнти, які, перебуваючи в комі, не можуть самостійно дихати. Виходить, що їхнє життя багато в чому залежить від надійності і якості роботи цього агрегату. Що ж собою являє апарат ШВЛ, які існують види і який краще вибрати, опишемо в цій статті.

Сам апарат ШВЛ не працює за принципом людської дихальної системи. Подача повітря відбувається під певним тиском. Вона може змінюватися, залежно від необхідності: підвищення зазвичай йде при вдиху. Такий принцип роботи називається вентиляцією з позитивним тиском.

Також існує 2 способи подачі повітря:

- через маску, яка щільно прилягає до обличчя (неінвазивний спосіб);

- через трубку, яка введена в ніс, рот або трахею (інвазивний спосіб). Оскільки тут подача здійснюється прямо в легені, цей метод вважається більш ефективним.

Апарати ШВЛ також класифікуються за способом роботи:

- з електроприводом - живляться від зовнішньої електромережі. Такий спосіб підходить для використання в лікарнях, в домашніх умовах або машині швидкої допомоги. Величезною перевагою є можливість відображення і зберігання різної інформації про режим роботи апарату. Серед недоліків виділяють складність системи і створення деякого шуму механічними частинами;

- з пневмоприводом - живлення відбувається за допомогою стисненого газу. Це може бути або вбудоване, або зовнішнє джерело. Звичайно, тут вже немає прив'язки до електромережі, що є позитивним моментом в разі надання екстреної медичної допомоги пацієнту;

- з ручним приводом - приводитися в дію за допомогою сили рук того, хто надає допомогу. У широкому поширенні цей вид не зустрічається, хіба що у випадках надання екстреної допомоги;

- з комбінованим приводом - поєднує в собі кращі якості перших двох видів. Подача повітря здійснюється від зовнішніх джерел стиснених газів, а безпосереднє управління режимом роботи йде від електричної мережі. У цілому цей вид дозволив прибрати недоліки електро- і пневмопривідних апаратів ШВЛ. Як результат, вийшов компактний, простий і дешевий агрегат, який відрізняється надійністю і меншою гучністю.

Якщо вам потрібен апарат ШВЛ, купити його пропонуємо в компанії «Мірід». Ми пропонуємо виключно високоякісне обладнання провідних світових виробників за доступними цінами. Уся техніка перевірена і має дозвільну документацію. Надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування. Переконайтеся в перевагах співпраці з нами!