Сходовий підйомник для інвалідів - зручне пересування без перешкод

Пересування людей з обмеженими можливостями завжди було гострим питанням, яке потребувало високотехнологічних, надійних та безпечних рішень. Більшість громадських приміщень досі не мають ні пандусів, ні підйомників для комфортного пересування людей. Щоб вирішити цю проблему необхідне відповідне обладнання, а саме підйомник для інвалідів сходовий.

Типи підйомних механізмів.

На сьогодні існує два типи подібного обладнання - ті, що базуються на гідравлічному та електричному приводі.

Характеристики гідравлічного приводу:

- працює незалежно від того, чи є електренергія;

- плавний хід;

- простий монтаж.

Проте гідравлічні підйомники для сходинок відрізняється невеликою швидкістю і незначною вантажопідйомністю. Коли не може впоратись гідравлічний підйомник, на допомогу приходить електричний.

Вироби з електричним приводом користуються великою популярністю завдяки своїм конкурентним перевагам:

- можливість піднімати велику вагу;

- швидкий хід, швидший ніж в гідравлічному та хороша тяга;

- доступність;

- легкість в управлінні.

Такі підйомники залежать від електроенергії, тому рекомендується при його установці додатково купувати портативну електричну підстанцію, аби була можливість забезпечення нормальної роботи механізму. Всі ж ми знаємо, що перебої електроенергії справа звичайна.

Електропідйомники можна використовувати не тільки в громадських місцях, вони повністю підходять для того, щоб облаштовувати їх в домашніх умовах. Крім того, існують спеціальні моделі, які допомагають переміщатись в ванну або басейн.

Найбільш поширеними серед електропідйомників є мобільні підйомники гусеничного типу, які з легкістю можна взяти з собою на прогулянку. Своєю популярністю вони зобов’язані наступним характеристикам:

- конструкція складається з універсальної платформи, яка підійде для будь-якого типу коляски і безпосередньо гумової гусеничної частини, яка допомагає пересуватися по сходах;

- констуркція повністю безпечна;

- працюють подібні підйомники на літій-іонних акумуляторах, які протягом тривалого часу зберігають заряд;

- управління може здійснювати як людиною в колясці, так і його супроводжуючим;

- гусеничний підйомник не вимагає установки або будь-якої спеціалізованої обслуговування. Сам по собі механізм не складний, і з його періодичним технічним обслуговуванням впорається кожен.

Якщо Вам необхідний мобільний підйомник, звертайтесь в компанію "Мірід". "Мірід" - компанія з багаторічним досвідом, яка постачає виключно якісне обладнання за доступною та оптимальною ціною. Зробіть своє життя комфортнішим разом з "Мірід".