Апарати штучної вентиляції легенів

 
Апарат ШВЛ призначений для примусової подачі газової суміші (кисень і стиснене висушене повітря) до легень з метою насичення крові киснем і видалення з легень вуглекислого газу. Він може використовуватись як для інвазивної (через інтубаційну трубку, введену до дихальних шляхів пацієнта або через трахеостому), так і для неінвазивної штучної вентиляції легень — через маску. Сучасні апарати ШВЛ є вкрай високотехнологічним медичним обладнанням. Вони забезпечують респіраторну підтримку пацієнта як за об'ємом, так і за тиском.
У нашому каталозі ви можете апарат штучної вентиляції легенів купити. Модель MIRID CWH 3010 обладнана сенсорним екраном з можливістю вибору кольорового діапазону відображення. Максимально спрощений інтерфейс для полегшення використання. Апарат має також візуальну і звукову системи сповіщеня. Призначений для дорослих, дітей, новонароджених. 
 
 
Працюємо на ринку з 2003 року. Ми дистриб'ютори провідних світових виробників медичного устаткування, здійснюємо прямі поставки, тому можемо гарантувати вам найнижчі ціни в Україні. Доставка відбувається в будь-який регіон України (Новою Поштою, кур'єром, іншою транспортною компанією) пунктуально і на точно вказану адресу. Приймаємо готівковий і безготівковий розрахунок. Здійснюємо установку обладнання і навчання персоналу. Проводимо гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування протягом усього терміну експлуатації. На усю медичну техніку та обладнання надається дозвільна документація, яка відповідає законодавству України. Перед поставкою обладнання обов'язково проходить додаткову перевірку якості нашими фахівцями. Продукція забезпечена гарантією згідно технічних умов заводів-виробників.
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create