Термомассажная ліжко Migun HY - 8800. Масажне ліжко Мигун.

Термомассажная ліжко Migun HY - 8800. Масажне ліжко Мигун.
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 0070
 
Способи оплати: Готівкою, Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Доставка транспортною компанією, Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)

Характеристики

Частота, Гц   50
280   250
Кількість роликів, шт.   20
Кількість режимів інтенсивності масажу   9
Можливість вибору області масажу   Так
Матеріал масажних роликів   Нефрит
Пульт дистанційного керування   так
Стан   Нове
Довжина, см   200
Ширина, см   70
Вес, кг   67
Максимальный вес пользователя, кг   170
Виробник   Migun

Опис Термомассажная ліжко Migun HY - 8800. Масажне ліжко Мигун.

Термомассажная ліжко Migun HY-8800. Масажне ліжко Мигун.

Ліжко для масажу. Термічне масажне ліжко. Масажне устаткування. Ліжко з масажними роликами. Термокровать. Масажний центр. 

 

 

Термомассажная ліжко допоможе позбавитися від захворювань і мати здоров'я тим, у кого немає можливості постійно ходити в оздоровчі центри в силу зайнятості або хто хоче більше продуктивно використати свій час. Істотну користь термічне масажне ліжко принесе тим, хто не може відвідувати масажистів і мануальних терапевтів.

Масажне ліжко Migun HY 8800 забезпечує повноцінний масаж усього тіла за рахунок комбінації роликового і компресійного масажу. Вона об'єднує найсучаснішу і ефективнішу техніку масажу. Функція прогрівання покращує  ефект від масажу.

• Унікальна функція глибокого масажу ніг з використанням повітря під тиском.

• Поліпшене програмне забезпечення, що включає дев'ять програм для верхньої частини тіла і три програми для нижньої частини тіла.

• Можливість здійснювати масаж спини в комплексі, здійснюючи одночасно вирівнювання хребта, глибокий масаж повітряною масою під тиском і теплову терапію.

Використовуючи термічне масажне ліжко Migun HY-8800 чоловік  отримує розслабляючу терапію за допомогою тепла і заспокійливого масажу. Крім того, інфрачервоні лампи служать для місцевого обігріву:

• Тимчасове полегшення незначного болю в м'язах і суглобах, а також скутості.

• Тимчасове полегшення незначного болю в суглобах, пов'язаного з артритом.

• Тимчасове посилення місцевого кровообігу у разі застосування

• Розслаблення м'язів

За допомогою термічної дії ліжка запобігає викривлення хребта, а при її систематичному використанні-відновлюється рухливість хребта. Температура ліжка міняється в діапазоні між 40°З і 70°С.


 

Переваги нефриту

• Нефрит, згідно зі східними традиціями, був мінералом проти старіння і недуг.

• Складається з 40% магнію 20% кальцію

• Датчики Jade випромінюють довгі інфрачервоні промені

• Масажні голівки Migun нагріваються на 30% швидше

• Передають тепло (FIR) на 30% ефективніше

• Довше утримують тепло

 

• Масажний ефект. У ліжко вбудований механізм з масажними голівками з нефриту. Вони пересуваються уздовж хребта і ніг, чинячи дію на м'які тканини.

• Мануальна терапія. Масажне ліжко коригує хребет за допомогою його витягнення, впливаючи на м'язи і зв'язки спини.

• Рефлексотерапія. Масажний комплекс Migun HY8800 також впливає на відомі з давніх часів біологічно активні точки людини за допомогою натискання і припікання.

• Минералотерапия. Переваги минералотерапии – дії напівкоштовних каменів з лікувальною метою – відомі давно. У цій моделі використовується популярний камінь нефрит.

• Інфрачервона терапія. Масажне ліжко впливає на організм людини інфрачервоними променями, які генеруються нефритом. Промені з особливою довжиною хвилі інтенсивно проникають в тканини і чинять цілющу дію.

Переваги:

1. Ліжко-масажер Миган HY-8800 має три програма для нижніх кінцівок і дев'ять програм для масажу верхньої частини тулуба.
2. Зручний пульт управління. Дистанційне керування основної і нижньої частини ліжка дає можливість без утруднень скоректувати функціональні установки.
3. Збільшені розміри ліжка дозволяють зручно використати її людям з найрізноманітнішою конституцією тіла. Винятковість ліжка  полягає як в її зручному  застосуванні, так і в довгостроковому терміні експлуатації з урахуванням особливостей будь-якої людини, яка нею користується.
4. Внутрішні масажні голівки з 5-у доріжками. Розміри масажних голівок збільшені для забезпечення відчуття приємнішої дії на аккупунктурные точки. Зручно і ефективно.
5. Зовнішні масажні голівки з 2-мя доріжками. Впливаючи на аккупунктурные точки і  інфрачервоні промені благотворно впливають на особу, шию і інші ділянки тіла.
6. Зовнішні масажні голівки з 15-у доріжками. Використовуються зовнішньо. Впливаючи на аккупунктурные точки і інфрачервоні промені сприятливо діють на спину, живіт і поперек.

Дослідження показали, що терапія з термомассажной ліжком Migun допомагає добитися наступних результатів:

Хребет
Купірування больового синдрому в спині і усунення почуття скутості, а також болів в нижніх і верхніх кінцівках, поліпшення сну, апетиту і працездатності.

Сечостатева система
Угамовуються болі і запальні процеси у хворих простатитом, зникає нічний діурез і відновлюється статева функція. Інфрачервоні сеанси позитивно позначилися на лікуванні таких хвороб, як ерозія шийки матки, міома, кіста яєчника, эндометрит, цистит, вульвовагініт, уретрит та ін.

Суглоби
Поліпшення метаболізму суглобів, посилення місцевого кровотоку, збільшення об'єму  рухи, зменшення болів і набряків.

Органи дихання
Лікарі спостерігали поліпшення клінічних симптомів у хворих бронхіальною астмою і хронічним бронхітом, розсмоктування пневмонічних вогнищ, збільшення життєвої місткості легенів.

Шкіра
Зменшення больового синдрому і запальних явищ.Ефективне лікування псоріазу. Розсмоктування великих псоріатичних бляшок.

Посудини
У гіпертоніків лікарі відмітили нормалізацію артеріального тиску, поліпшення сну і підвищення загального фону настрою.

Імунітет
Інфрачервоне тепло сприяє підвищенню циркуляції крові в м'язах і збільшенню постачання тканин киснем. В результаті, у пацієнтів підвищилася потенційна енергія клітин усього організму, діяльність специфічних клітинних структур, а також рівень імуноглобулінів. Завдяки цьому, була підвищена загальна опірність організму несприятливим діям зовнішнього середовища.

Органи травлення
Прискорення загоєння виразки шлунку, спад загострення хронічного гастриту, зникнення печії.

 

 

У облаштуванні масажного ліжка передбачені декілька режимів роботи, кожен з яких відповідає за опрацювання певного відділу.

Р1 Повний-Тривалість: 34 хвилини 

1) режим для основної частини тіла. — Цей режим автоматично застосовує теплову, масажну і пальцьову дію у верхній частині тіла

2) режим для нижньої частини тіла. -Данный режим автоматично застосовує теплову, масажну і пальцьову дію в нижній частині тіла

Р2 верхня частина спини-Тривалість: 29 хвилин

1) режим для основної частини тіла. — Цей режим автоматично застосовує теплову, масажну і пальцьову дію в області шиї і спини

2) режим для нижньої частини тіла. -Данный режим автоматично застосовує теплову, масажну і пальцьову дію в нижній частині тіла

Р3 нижня частина спини-Тривалість: 28 хвилин

1) режим для основної частини тіла. — Цей режим автоматично застосовує теплову, масажну і пальцьову дію в поперековій області, яка є центром людського тіла

2) режим для нижньої частини тіла. -Данный режим автоматично застосовує теплову, масажну і пальцьову дію в нижній частині тіла.

Р4 пальцьова дія-Тривалість: 24 хвилини

1) режим для основної частини тіла. — Цей режим автоматично застосовує пальцьову дію на усю верхню частину тіла. Цей режим закінчується лікувальним масажем.

2) режим для нижньої частини тіла. -Данный режим автоматично застосовує теплову, масажну і пальцьову дію в усій нижній частині тіла

Р5 основний-Тривалість: 14 хвилин

1) режим для основної частини тіла. — Цей режим автоматично застосовує масажну дію безпосередньо у верхній частині тіла. Швидкість руху міняється автоматично з нижньою на середню і високу.

2) режим для нижньої частини тіла. -Данный режим автоматично застосовує теплову, масажну і пальцьову дію в нижній частині тіла

Р6 ділянка живота-Тривалість: 16 хвилин

1) режим для основної частини тіла. — Цей режим автоматично застосовує теплову, масажну і пальцьову дію в ділянці живота

2) режим для нижньої частини тіла. -Данный режим не працює. Навіть додаткова програма не може зробити цю роботу

Р7 акупресура-Тривалість: 24 хвилини

1) режим для основної частини тіла. — Цей режим автоматично застосовує теплову, масажну і пальцьову дію в усій верхній частині тіла

2) режим для нижньої частини тіла. -Данный режим автоматично застосовує теплову, масажну і пальцьову дію в усій нижній частині тіла

Р8 інтенсивний-Тривалість: 15 хвилин

1) режим для основної частини тіла. – При розміщенні нефритової масажної лампи на потрібне місце вручну, він автоматично виконує термальну і масажну дію вгору і вниз на площі тільки 100 мм

2) режим для нижньої частини тіла. -Тепловое дія на нижню частину тіла може бути зроблена, проте подушки працювати не будуть.
* Якщо ви хочете застосувати масаж і пальцьову дію, подушками можна буде управляти шляхом вибору режиму для нижньої частини тіла за допомогою кнопки ON/OFF. (Серед програм для нижньої частини тіла L1, L2, L3 може бути вибрана одна програма.)

Р9 основний

1) режим для основної частини тіла. — Цей режим автоматично застосовує теплову, масажну і пальцьову дію у бажаній області верхньої частини тіла

2) режим для нижньої частини тіла. -Тепловое дія на нижню частину тіла може бути зроблена, проте подушки працювати не будуть.
* Якщо ви хочете застосувати масаж і пальцьову дію, подушками можна буде управляти шляхом вибору режиму для нижньої частини тіла за допомогою кнопки ON/OFF. (Серед програм для нижньої частини тіла L1, L2, L3 може бути вибрана одна програма.)

L1 повний-Тривалість: 17 хвилин і 30 секунд

L2 пальцьова дія 

L3 верхня частина спини Тривалість: 29 хвилин

L1, L2, L3-режим для основної частини тіла. — Цей режим автоматично застосовує пальцьову дію в нижній частині тіла за допомогою подушок 

Технічні характеристики

 • Матеріал масажних роликів : нефрит
 • Діапазон регулювання температури : 40°З-70°З
 • Матеріал тих, що направляють : дюраль
 • Додаткові прожектори: є
 • Матеріал додаткових прожекторів : нефрит
 • Кількість додаткових прожекторів : 2
 • Опис додаткових прожекторів : сферные
 • Додаткові теплові елементи: немає
 • Масаж ніг : так
 • Масаж живота : так
 • Габарити масажного ліжка : 2000 x 700  мм
 • Маса ліжка : 67 кг
 • Споживана потужність: 230 Вт
 • Тривалість роботи зовнішніх нефритових масажних голівок 8 годин

 

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create