Термомассажная ліжко Migun HY-7000Е. Масажне ліжко Мигун.

Термомассажная ліжко Migun HY-7000Е. Масажне ліжко Мигун.
 

Наведіть курсор, щоб збільшити

 
Код товару 0069
 
Способи оплати: Готівкою, Безготівковий, Післяплатою
Способи доставки: Доставка транспортною компанією, Нова Пошта, Нова Пошта (кур'єрська доставка)

Характеристики

280   250
Кількість роликів, шт.   20
Кількість режимів інтенсивності масажу   7
Можливість вибору області масажу   Так
Матеріал масажних роликів   Нефрит
Пульт дистанційного керування   так
Стан   Нове
Довжина, см   200
Ширина, см   70
59   43
Вес, кг   67
Максимальный вес пользователя, кг   170
Виробник   Migun

Опис Термомассажная ліжко Migun HY-7000Е. Масажне ліжко Мигун.

Термомассажная ліжко Migun HY-7000Е. Масажне ліжко Мигун.

Ліжко для масажу Миган. Термічне масажне ліжко. Масажне устаткування. Ліжко з масажними роликами. Термокровать. Масажний центр.  

 

 

 

Термомассажная ліжко допоможе позбавитися від захворювань і мати здоров'я тим, у кого немає можливості постійно ходити в оздоровчі центри в силу зайнятості або хто хоче більше продуктивно використати свій час. Істотну користь термічне масажне ліжко принесе тим, хто не може відвідувати масажистів і мануальних терапевтів.

 

 

 

 

Використовуючи термічне масажне ліжко Migun HY-7000 чоловік  отримує розслабляючу терапію за допомогою тепла і заспокійливого масажу. Крім того, інфрачервоні лампи служать для місцевого обігріву:

• Тимчасове полегшення незначного болю в м'язах і суглобах, а також скутості.

• Тимчасове полегшення незначного болю в суглобах, пов'язаного з артритом.

• Тимчасове посилення місцевого кровообігу.

• Розслаблення м'язів

За допомогою термічної дії ліжка запобігає викривлення хребта, а при її систематичному використанні-відновлюється рухливість хребта. Температура ліжка міняється в діапазоні між 40°З і 70°С.


 

Переваги нефриту

• Нефрит, згідно зі східними традиціями, був мінералом проти старіння і недуг.

• Складається з 40% магнію 20% кальцію

• Датчики Jade випромінюють довгі інфрачервоні промені

• Масажні голівки Migun нагріваються на 30% швидше

• Передають тепло (FIR) на 30% ефективніше

• Довше утримують тепло

 

 

 

 

 

Переваги:

1. Зручний пульт управління. Дистанційне керування основної і нижньої частини ліжка
дає можливість без утруднень скоректувати функціональні установки.
2. Збільшені розміри ліжка дозволяють зручно використати її людям з найрізноманітнішою конституцією тіла. Винятковість ліжка HY-7000Е полягає як в її зручному  застосуванні, так і в довгостроковому терміні експлуатації з урахуванням особливостей будь-якої людини, яка нею користується.
3. Внутрішні масажні голівки з 5-у доріжками. Розміри масажних голівок збільшені для забезпечення відчуття приємнішої дії на аккупунктурные точки. Зручно і ефективно.
4. Зовнішні масажні голівки з 2-мя доріжками. Впливаючи на аккупунктурные точки і  інфрачервоні промені благотворно впливають на особу, шию і інші ділянки тіла.
5. Зовнішні масажні голівки з 15-у доріжками. Використовуються зовнішньо. Впливаючи на аккупунктурные точки і інфрачервоні промені сприятливо діють на спину, живіт і поперек.
6. Безпечний мережевий перемикач. З метою безпечної експлуатації, усі сполучні кабелі розташовані із зворотного боку ліжка. Для безпеки була спрощена фронтальна частина ліжка.
7. У нижній частині ліжка користувачі можуть використати теплову дію, а також дію на точки аккупунктуры.

Дослідження показали, що терапія з термомассажной ліжком Migun допомагає добитися наступних результатів:

Хребет
Купірування больового синдрому в спині і усунення почуття скутості, а також болів в нижніх і верхніх кінцівках, поліпшення сну, апетиту і працездатності.

Сечостатева система
Угамовуються болі і запальні процеси у хворих простатитом, зникає нічний діурез і відновлюється статева функція. Інфрачервоні сеанси позитивно позначилися на лікуванні таких хвороб, як ерозія шийки матки, міома, кіста яєчника, эндометрит, цистит, вульвовагініт, уретрит та ін.

Суглоби
Поліпшення метаболізму суглобів, посилення місцевого кровотоку, збільшення об'єму  рухи, зменшення болів і набряків.

Органи дихання
Лікарі спостерігали поліпшення клінічних симптомів у хворих бронхіальною астмою і хронічним бронхітом, розсмоктування пневмонічних вогнищ, збільшення життєвої місткості легенів.

Шкіра
Зменшення больового синдрому і запальних явищ.Ефективне лікування псоріазу. Розсмоктування великих псоріатичних бляшок.

Посудини
У гіпертоніків лікарі відмітили нормалізацію артеріального тиску, поліпшення сну і підвищення загального фону настрою.

Імунітет
Інфрачервоне тепло сприяє підвищенню циркуляції крові в м'язах і збільшенню постачання тканин киснем. В результаті, у пацієнтів підвищилася потенційна енергія клітин усього організму, діяльність специфічних клітинних структур, а також рівень імуноглобулінів. Завдяки цьому, була підвищена загальна опірність організму несприятливим діям зовнішнього середовища.

Органи травлення
Прискорення загоєння виразки шлунку, спад загострення хронічного гастриту, зникнення печії.

Якість підтверджена численними нагородами і сертифікатами!

 

 

 

У облаштуванні масажного ліжка передбачені декілька режимів роботи, кожен з яких відповідає за опрацювання певного відділу.

Робочий режим 1 (Р1) - (35 мін)-універсальний, загальнозміцнюючий, профілактичний термомассаж. Він опрацьовує основні біологічно активні точки уздовж усього хребта. Розслабляє усі групи м'язів, готує до спеціалізованих режимів, у тому числі і до витягнення хребта. Ця програма сприяє відновленню сил.

Робочий режим 2 (Р2) - (29 мін)-дорсальний масаж: королівська осанка. Позбавляє від сутулості, повертає стрункість фігурі. Термомассаж робить акцент на область шийно-грудного відділу. Відновлює мозкове кровопостачання, прибирає затиски і блокування з міжхребетних м'язів. Активізує роботу таких органів, як мозок, очі, мова, голосові зв'язки, гланди, мигдалини, щитовидна залоза, стравохід, трахеї, серце (включаючи клапани), коронарні судини, артерії, легкі, бронхіальні трубки, жовчний міхур, печінка, шлунок, підшлункова залоза, дванадцятипала кишка, селезінка, бруньки, надниркові залози і надниркові залози, сечовід, тонкий кишечник, лімфатичний система.

Робочий режим 3 (Р3) - (28 мін)-масаж попереково-крижового відділу : для неї і для нього. Термомассаж з особливою увагою до поперекової крижової області. Активізує роботу наступних органів : апендикса, товстої кишки, статевих органів, передміхурової залози, сечового міхура. Профілактика радикуліту, чоловічого і жіночого здоров'я. Допомагає при лікуванні розладів менструального циклу, імпотенції, захворювань передміхурової залози, геморою. Відновлює кровообіг в ногах, прибирає болі в колінах.

Робочий режим 4 (Р4) - (24 мін)-моксотерапия-припікання життєво-активних точок інфрачервоними променями. Програма активно впливає на імунну систему. Забезпечує потужний підйом імунітету. Ця програма прибирає хворобливі затиски і блоки на найглибиннішому шарі м'язів-короткі міжхребцеві м'язи, зв'язки, знімає спазматичний біль, знижує больові відчуття. Покращує кровообіг і обмін речовин, пожвавлює і омолоджує клітини організму, стимулює роботу головного мозку, зігріває кісткову тканину, стимулюючи роботу кісткового мозку, покращується постачання крові киснем, покращується рухливість хребта. Основними показаннями до застосування-порушення нервової регуляції, регулярні головні болі, депресії, порушення сну, ожиріння, хвороби суглобів, риніт, гайморит, захворювання шлунку і печінки, серцево-судинні захворювання, цукровий діабет і проблеми органів дихання, остеохондроз, ревматизм і радикуліт, безпліддя, міома матки, простатит, екзема.

Робочий режим 5 (Р5) - (14 хв.) – спортивний: витягнення хребта після корекції першою програмою. Звільняє нерви і посудини від здавлення. Програма, що наповнює силою і здоровою енергією. Добре використати у поєднанні з фізичним зайняттям для рівномірного розподілу навантажень на м'язи.

Робочий режим 6 (Р6) - (16 мін)-масаж черевної частини : Ця програма зміцнює імунітет, сприяючи викиду жовчі. Покращує роботу кишечника, зміцнює прес, стимулює роботу жовчовивідних шляхів. Посилює лімфотік, активізує роботу усій лимфосистемы організму. Благотворно впливає на колінні суглоби.

Робочий режим 7 (Р7) - ручний масаж. Ручний режим призначений для індивідуальних процедур. Ви можете відрегулювати час проведення процедури масажу, визначити зону, на яку робити активну дію шляхом спрямованого переміщення внутрішньої каретки.

 

 

 

Технічні характеристики

 • Масажні ролики: 20 шт
 • Матеріал масажних роликів : нефрит
 • Привід масажних роликів : амортизаційні пружини для роликів
 • Масажні ролики для ніг: 10 шт
 • Діапазон регулювання температури : 30°З-70°З
 • Матеріал тих, що направляють : дюраль
 • Додаткові прожектори: є
 • Матеріал додаткових прожекторів : нефрит
 • Кількість додаткових прожекторів : 2
 • Опис додаткових прожекторів : сферные
 • Додаткові теплові елементи: немає
 • Можливість холодного масажу : так
 • Масаж ніг : так
 • Масаж живота : так
 • Регулювання нахилу : так
 • Габарити масажного ліжка : 2000 x 700 x 430 мм
 • Маса ліжка : 67 кг
 • Споживана потужність: 250 Вт

 

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create